Fotogalerie v roce 2011
Zvolte rok: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |

Chování basy na Novém Světě

V pátek se uskutečnilo v hostinci na Novém Světě tradiční pochování basy. Hostinec ve spolupráci s místní "OMLADINOU" připravil pro hosty výborný program, bohatou tombolu a občerstvení. Pochování basy se zúčastnilo asi 120 lidí a všichni se moc dobře bavili, o čemž svědčí ukončení akce v dopoledních hodinách. Děkujeme všem jak za účast, tak i za pomoc při přípravách.Škola na sjezdovce

Dětem ze základní školy zorganizovala naše obec návštěvu lyžařského areálu ve Slatině, který nabízí nejen dobré lyžování, ale také lyžařskou školu.Tři školení instruktoři se našich děti ujali a po rozdělní do skupin, rozcvičky a teorie začali zkoušet a předvádět své lyžařské umění. Nechyběla také malá svačinka, která bezesporu přišla všem vhod.


Proběhl dvacátý obecní ples

Už po dvacáté jsme se sešli na obecním plese v našem kulturním domě. Dobrá
zábava, spokojení hosté... už se těšíme na další akci.První ples v obci letos pořádali hasiči

Tradiční hasičský ples zahájil plesovou sezonu v naši obci. Pořadatelé se snažili připravit pro své hosty příjemné prostředí s pěknou hudbou a dobrým a bohatým občerstvením, včetně tomboly.


Činnost zásahové jednotky ve II. pololetí roku 2010

Zásahová jednotka SDH Slatina má za sebou rok 2010. První pololetí naší činnosti jsme již shrnuli v samostatném článku, nyní se zmíníme o tom druhém. Ačkoli již nebylo na zásahy tak náročné, jako prvních šest měsíců, měli jsme stále co dělat.