Fotogalerie v roce 2009
Zvolte rok: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |

Mikulášská nadílka

Mimořádně v pátek (souběh s jinou akcí) navštívil náš kulturní dům Mikuláš s andělem a se svými čerty.


Ve škole se vyráběly adventní věnce

K přípravám na vánoce patří rovněž výroba adventních věnců. Děti, rodiče i babičky  se sešli na  předvánočním tvoření v naší školce, kde si každý mohl udělat ten svůj adventní věnec.


Plavecký výcvik dětí z naší školky

Jaké obrovské překvapení nás čekalo tento čtvrtek při příjezdu na bazén. V Laguně zakotvila pirátská loď s posádkou. S velkým nasazením všech sil jsme se vrhli do akce a také i my jsme si zahráli na piráty. Všem jsme ukázali, jak zdatní bojovníci jsme a i kdyby šla loď ke dnu, my ke břehu doplaveme.


Haloweenský průvod

Děti z místní mateřské i základní školy se dnes zapojily do Haloweena. Po strašidelném reji v sále kulturního domu prošly s lampióny v podvečer obcí.Podzimní hrátky

aneb Jak jsme pouštěli draky a pekli brambory… Podzim je tu. Na školní  zahradě i přesto bylo veselo. Počasí nám přálo a tak se podařilo všechny draky dostat tam, kam patří. Rozdělali jsme si oheň a ve zbytcích žhavého popela upekli brambory. Zahřály nám bříška i ruce.


Nohejbalový turnaj trojic

Po delší odmlce jsme opět zorganizovali turnaj v nojebalu O putovní pohár starosty obce. Po dobré spolupráci mezi obcí Slatina a restauraci Slatina se přihlásilo 7 družstev. Pod přísným dohledem rozhodčího ing.


První den nového školního roku

Tak jako každoročně, i letošní první září jsme přivítali hudbou v obecním rozhlase a zahráli nejen prvňáčkům, ale všem dětem, k úspěšnému vstupu do nového školního roku.


Požární nádrž se připravuje na léto

Jako každý rok je i letos přelom června a července časem pro čištění požární nádrže, aby se po spuštění čističky mohla stát vyhledávaným místem pro koupání. Během letních dnů se zde určitě opět zalidní okolní zeleň návštěvníky nejen z obce, ale i ze širokého okolí.


Vítání občánků a setkání s jubilanty

Tak jak je zvykem, vítáme do života nové občánky naší obce.


Pohádkový les

U příležitosti Dne dětí jsme opět již tradičně uspořádali „Cestu pohádkovým lesem“.


Obec ve fotografiích

Různé fotografie z obce SlatinaSportoviště v obci

Obrázkový přehled míst pro pohyb a volný časZ historie obce: Lidé na dobových fotografiích

foto poskytl: Milan KleinZ historie obce: Historické fotografie

Jak to u nás vypadalo v dobách minulýchDen matek

V neděli 10. května jsme oslavili v kulturním domě ve Slatině Den matek. Organizace se jako každoročně ujal kulturní výbor zastupitelstva obce.

Pozvání přijaly od těch "zkušených" až po mladé maminky, které přivítal a pozdravil starosta obce, poté děti ze základní a mateřské školy vystoupily se svými pěknými programy (zpěv, básničky, pantomima, tanečky), dále hosté shlédli malou modní přehlídku p.