Obecní zpravodaj
Červen 2013

17.06.2013
Kompletní číslo červnového zpravodaje ke stažení v elektronické podobě.


Vážení spoluobčané,

01.03.2013
no tak zimy jsme si už užili dost a dost. Sníh a mráz snad neudělal větší problémy a i dlouhodobý výpadek elektrického proudu jsme zvládli. Doufáme, že dodavatelé elektřiny zajistí nápravu do příště, pokud námraza nebyla jediný důvod poruchy. Bohužel obec toto nemůže ovlivnit a také nemá lepší a přesnější informace o výpadku než kdokoli jiný.


Březen 2013

01.03.2013
Kompletní číslo březnového zpravodaje ke stažení v elektronické podobě.


Vážení spoluobčané,

05.12.2012
začal advent, doba jarmarků, rozsvěcení vánočních stromů, koncertů a krásné vánoční nálady. Nenechejte si toto období nikým pokazit, ba naopak, prožijte ho v klidu, pohodě, odpočinku a s dobrou náladou.Snad i obec a složky v ní k tomu malinko přispějí.


Září 2012

05.12.2012
Kompletní číslo zářijového zpravodaje ke stažení v elektronické podobě.


Prosinec 2012

05.12.2012
Kompletní číslo prosincového zpravodaje ke stažení v elektronické podobě.


Vážení spoluobčané,

26.09.2012
s podzimními dny přichází i práce na zahrádce, sběr vašich výpěstků, příprava na zimu. Léto se vydařilo, sluníčka jsme si užili jako někde na jihu, snad všem přispělo k lepší náladě, která nám vydrží alespoň do Vánoc.Nemalou měrou k tomu přispěly i akce v obci, kdy si mohl každý vybrat dle svého a věřím, že většinou vybral ke své spokojenosti i pohodě. Pokud ne, zkuste sami navrhnout, Vy nespokojení, co by se vám líbilo??!!, samozřejmě v rozumných mezích.


Vážení spoluobčané,

14.06.2012
letní měsíce jsou tady a s tím doba prázdnin, dovolených, odpočinku. Všichni se těšíme na sluníčko, vodu a klid. Takže hned na úvod všem přeji, aby se vaše plány naplnily a strávili jste volné dny co nejlépe.Co se událo nebo se plánuje v naší obci?

I přesto, že jsme neobdrželi dotaci na opravu budovy zámku, podařilo se nějaké peníze najít a oprava bude rozložena do dvou let.


Červen 2012

14.06.2012
Kompletní číslo červnového zpravodaje ke stažení v elektronické podobě.


Vážení spoluobčané,

13.03.2012
jako obvykle v „jarním“ zpravodaji chci všem poděkovat za úklid před svými domky, bez ohledu na to, zda je to trávník, chodník či cesta. Samozřejmě někde je nepořádku více (státní silnice), jinde méně.Bohužel to za nás v současné době nikdo neuklidí, později SÚS, ale to by už bylo všude plno prachu.


Březen 2012

13.03.2012Prosinec 2011

14.12.2011Vážení spoluobčané,

10.12.2011
je tady další ZPRAVODAJ! Ten čas nějak rychle běží a už se opět blíží Vánoce, na které se těší určitě nejen děti, ale i všichni ostatní. Už nás navštívil i Mikuláš s čerty, tak určitě i ten Ježíšek ke všem přijde a bude bohatý.


Říjen 2011

10.10.2011
Kompletní číslo říjnového zpravodaje ke stažení v elektronické podobě.


Vážení spoluobčané,

24.05.2011
vítejte na stránkách našeho zpravodaje. Letní dny snad dorazily už i k nám a všichni se určitě rádi „pomazlíme“ se slunečními paprsky. Tráva bujně roste, zahrádky jsou upravené, kafíčko na „zápraží“ přijde vhod všem. Pěkně se nám oblékají některé domky do nového šatu a zelená úsporám se projevila i v naší obci, což je dobré.Nemohu nepřipomenout některé akce, které se za poslední dny uskutečnily v obci.