• Domů
  • Novinky
  • Už 45. ročník turnaje v líném tenise se odehrál v tělocvičně a sále kulturního domu

08. 01. 2024

Dne 6. 1. 2024 se uskutečnil již 45. ROČNÍK TURNAJE V LÍNÉM TENISE s počtem 18 hráčů. Na tento turnaj se sjeli opět příznivci líného tenisu nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Po povinné registraci začal v 9:00 hodin turnaj čtyřher na dvou kurtech v KD a v tělocvičně. Finálové zápasy se hrály v KD.

Pořadí čtyřher:

1. místo – Stanislav Kadula , Radim Lazecký

2. místo – Honza  Kadula st., Radek Unger

3. místo – Libor Klapuch, Lukáš Richtár

4. místo – Tomáš Odstrčil, Ondra Richtár

Po kvalitním poledním posílení výborným gulášem, tvarůžkovou pomazánkou a dalšími dobrotami, se rozlosovaly dvouhry, které rovněž byly rozehrány na dvou kurtech.

Závěrečné zápasy se dohrávaly na centrálním kurtu v KD.

Pořadí dvouher:

1. místo – Aleš Zaoral

2. místo – Stanislav Kadula

3. místo – Daniel Moschetta – Itálie

4. místo – Honza Kadula ml.

Jako každý rok měl turnaj výbornou úroveň.

Velké poděkování patří za podporu panu starostovi a zastupitelstvu, ale také všem, kteří se podíleli na přípravách a následné realizaci sportovní akce.

Za pořadatelský tým Stanislav Kadula

Dostávejte aktuální informace z Vaší obce, pomocí SMS nebo e-mailů.

Obec Slatina, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Slatina 1,