Už po šesté se občané Slatiny a Nového Světa setkali v předvánočním čase u kulturáku

V sobotu 15. prosince 2018 proběhlo v areálu u kulturního domu již šesté „Adventní setkání u kulturáku“ – první akce se konala 14. prosince roku 2013 a nápad na ni přišel pouhý měsíc předtím.

Každoročně jsme potěšení hojnou účastí, nejinak tomu bylo v letošním roce. Už úderem patnácté hodiny, tedy času zahájení, se na výletišti pohybovaly desítky lidí.

Všichni zanechali předvánočního shonu a přišli se nejen pobavit, potkat, ale také něco dobrého zakousnout, vypít či koupit. V nabídce byly především místní produkty – ať už šlo o dekorační doplňky s vánoční tématikou, jmelí, maso a masné výrobky, punč jak veselý, tak dětský nebo něco průhledného na zahřátí.

Samozřejmostí bylo zdobení vánočního stromu. O to se postaraly především děti z místní školy i školky za dohledu učitelek, ruku k dílu ale přiložili i někteří dospělí. A právě děti se postaraly i o další část programu – zatančily a zazpívaly vánoční koledy.

Všichni pořadatelé děkují občanům za účast i podporu. Přejeme klidné prožití svátku Vánočních a do nového roku především mnoho zdraví, štěstí a rodinné pohody.

Sdílet článek...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print