Prohlášení o přístupnosti

Informace, zveřejňované na oficiálních webových stránkách obce Slatina na adrese www.obecslatina.cz splňují požadavky Vyhlášky MVČR č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena XHTML 1.0. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů CSS. Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách a lze ho jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

Informace prezentované v jiných formátech

Některé informace jsou dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny a upozorňující na jiný obsah cílového odkazu.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF – Portable Document Format, pro otevření tohoto formátu je dostupný prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, RTF – Microsoft Word, společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeč Word Viewer.
  • XLS – Microsoft Exel, společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeč Exel Viewer.
  • ZIP – některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které tento formát dekomprimují, moderní operační systémy s tímto formátem pracují standardně.

Obsah stránek

Za obsah webu zodpovídá Obec Slatina. Veškerá multimediální díla (fotografie, zvukové klipy, videoklipy) nelze bez souhlasu jejich autora šířit.

Kontakt na správce

V případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčnosti tohoto webu, kontaktujte prosím správce webu na adrese webmaster@obecslatina.cz