Ze života školy ve třetím čtvrtletí roku 2014

Je tady měsíc září a s ním nový školní rok. Prázdniny skončily a děti se opět vrátily do školních lavic. Během prázdnin se ve škole uklízelo a opravovalo.
Ve třídě 3. a 4. ročníku byla vyměněna podlahová krytina, vymalováno a třída byla vybavena novými skříněmi. Také proběhla oprava odpadu ve školní jídelně, obložení stěn jídelny novými kachlíky a jídelna byla vymalována.

Malíři ještě provedli opravy nátěrů na chodbách a v šatně. Práce bylo hodně a dík patří provozním zaměstnancům školy (školnici, uklízečce a kuchařce), že se vše podařilo dokončit včas.

Nový školní rok začal 1. září slavnostním zahájením za přítomnosti pana starosty a rodičů dětí 1. ročníku. Letos do první třídy nastoupily 4 děti a počet žáků školy oproti loňskému roku poklesl z 33 žáků na 26 žáků.

V mateřské škole je rovněž v tomto školním roce 26 dětí, což je zcela naplněna kapacita.
Přeji všem žákům, rodičům i učitelům hodně trpělivosti, tolerance a pochopení, aby začínající školní rok zvládli úspěšně.