Občané se společně setkali u kulturáku, založili tak společně novou tradici

Nultý ročník „Adventního setkání u kulturáku“ překvapil nejen pořadatele hojnou účastí všech občanů. Okolo patnácté hodiny návštěvníci dle pozvánky zanechali předvánočního shonu a vyrazili na netradiční setkání s možností lehké ochutnávky pochutin. Celou akci provázely tóny koled a předvánoční atmosféra.

Pro děti i dospělé byl připraven punč, pro ty druhé jmenované pak svařák. Nechyběly však ani pražené mandle, ořechy, jedlé kaštany, škvarky, perníčky, cukroví, domácí zabíjačka, koštování kvalitní domácí pálenky, prodej svíček, svícnů, dekorací s vánočním motivem a také prodej vánočních stromků.

V průběhu akce byl za pomocí dětí z místní školy, a také některých dospělých, ozdoben vánoční stromek. Již zmiňované děti z místní školy se nám postaraly o zpříjemnění našeho setkání v podobě zpívání koled. Komu byla zima, měl možnost se kromě vnitřního řešení také ohřát u táboráku.

Všichni doufáme, že se nám podařilo v obci založit novou tradici a že se příští rok sejdeme v minimálně stejném počtu. Díky za účast, díky za podporu a přejeme Vám klidné prožití Vánoc.

Sdílet článek...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print