Celkem pět družstev bojovalo O putovní pohár starosty obce Slatina v nohejbale trojic

V sobotu proběhl v areálu u kulturního domu již téměř tradiční nohejbalový turnaj trojic O putovní pohár starosty obce Slatina. Přihlásilo se celkem pět družstev.
Hracím systémem bylo tradiční „každý s každým“. Po litém boji získali třetí místo hráči z družstva ve složení Jiří Binar, Pavel Martinásek a Ivan Richtár, pomyslné stříbro pak Lukáš Klapuch, Jan Fabík a Petr Binar. Vítězství získalo družstvo ve složení Luděk Míček, David Míček a Jiří Vidlák.

Hrálo se pro zábavu, potěšení, dobrou kondici a samozřejmě i o zmíněné ceny. K dispozici bylo samozřejmě i občerstvení, všichni hráči uvítali také diváckou kulisu.