Pečete doma chleba? Zúčastněte se soutěže Bílovecký bochník

Město Bílovec vyhlašuje soutěž v pečení domácího chleba Bílovecký bochník 2013. Zúčastnit se mohou všichni občané města Bílovec a mikroregionu Bílovecko (Bítov, Tísek, Slatina, Jistebník, Bravantice, Těškovice, Velké Albrechtice, Klimkovice, Zbyslavice, Olbramice).
Jako surovina pro přípravu chleba nesmí být použita jakákoliv kupovaná směs!

Veřejná degustace a hodnocení porotou proběhne v sobotu 22.6.2013 v 17:00 hodin v nově zrekonstruovaném objektu Muzea v Bílovci.

Soutěžit se bude ve dvou kategoriích:

1. chléb z domácí pekárny
  2. chléb z domácí trouby

Soutěžící se přihlásí k účasti v Informačním centru na Slezském náměstí v Bílovci (tel.: 556 411 545, e-mail: info@bilovec.cz) v termínu do 14. 6. 2013. Vlastnoručně upečený chléb předá v Muzeu v sobotu
22. 6. 2013 od 15 do 16 hodin.

Soutěžní chléb musí být označen jménem soutěžícího, kontaktními údaji vč. telefonního čísla. Ke každému soutěžnímu bochníku musí být dodán návod na přípravu vč. použitých ingrediencí.

Vítěz z každé kategorie obdrží cenu v hodnotě 1500,- Kč. Každý účastník soutěže obdrží vstupenku na kulturní pořad v Domě kultury Bílovec.