V neděli odpoledne se na zámku setkali se starostou jubilanti i nejmladší občánci obce

V neděli 17. června přijali pozvání do naši obřadní síně občané, kteří se dožili v prvním pololetí letošního roku významného životního jubilea (70, 75, 80, 85 let). Ve stejný den jsme se setkali i s našimi nejmladšími občánky obce a přivítali je do života.

Celkem osm našich oslavenců se svými rodinnými příslušníky si vyslechlo nejen pěkné tóny hudby, ale také básničky našich dětí ze školy a samozřejmě jim pogratuloval i starosta obce. Kytička i malý dárek jistě také všechny potěšil.

Ještě jednou všem gratulujeme a přejem hodně zdraví do dalšího života.

Děti Matouš, Adéla, Veronika a Sebastién vcelku s úsměvem vydrželi nejen slovo starosty, ale i hudební doprovod či básničky dětí z naší školy.

Rovněž kytička i malý dárek potěšil rodiče.

Přejeme našim nejmenším, ať se jim v životě líbí a vyrůstají ve spokojené rodině.