Mažoretky mají za sebou první velkou soutěž

V sobotu 7.4.2012 jsme absolvovaly soutěž „amaterských mažoretek“ v Litovli. Zúčastnily jsme se všechny – od přípravky přes kadetky až po nejstarší juniorky.

Prezentovaly jsme se v disciplínách velké formace a mini formace. Všechna naše děvčata byla úžasná a vybojovala nám nádherné umístěni.

Začalo se ráno velkými formacemi, kde nás zastoupily naše kadetky s podiovou sestavou „Que si Que no“ a vybojovaly tak úžasné 4. místo. O bod to děvčatům uteklo a mohly tak být na bedně.

Dále se odpoledne pokračovalo v disciplíně mini formace, kde nás zastoupila přípravka, kadetky a juniorky.

První z nás odpoledne startovala přípravka bohužel v kategorii kadetek s našimi staršími kadetkami, což znamenalo, že naše děvčata soutěží proti sobě. Moc mile ale překvapily a vyrazily dech všem – umístily se na nádherném 6.místě a dokonce od jednoho z porotců obdržely nejvyšší známku bodů (10) a porazily naše starší kadetky, které skončily na 7. místě.

A třešničkou na dortu byly naše šikovné a nejstarší juniorky, které v konkurenci dalších 10 skupin skončily na opravdu zaslouženém, krásném 2. místě.

Nikdo z děvčat neskončil poslední ani předposlední, máme tedy být na co pyšné.

Velké díky si taky zaslouží rodiče děvčat, kteří po celou dobu soutěže byli s námi, úžasně fandili a hlavně děvčata na soutěž dovezli.

Vážíme si toho a děkujeme.

Další vystoupení Nás čeká ve Slatině.

Martina Konečná a Kateřina Vavrečková

Sdílet článek...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print