Televize Jako Za Mlada

Populární recesistická  akce Jako Za Mlada, kvůli které se sjíždějí do obce Slatina milovníci neokázalé zábavy, pokračovala letos 1. srpna jedenáctým ročníkem.

Místní recesistický  spolek JZM tentokrát připravil program s názvem „Televize Jako Za Mlada“, který tradičně pobavil návštěvníky v odpoledních hodinách vtipnými scénkami. Na závěr odpoledního programu se svým úžasným vystoupením ohromil děti i dospělé Michal Nesvadba. Po 37 letech se do Slatiny vrátil zazpívat legendární Václav Neckář s kapelou Bacily a zahájili tak večerní část akce. Dobře naladěné návštěvníky pak bavila místní recesistická formace The C.I.P., jejíž vystoupení umocnil tradičně nádherný ohňostroj. Kapela High Fever z Vrchlabí a DJ Jirka Matýsek pak společně hráli roztančeným návštěvníkům až do svítání.

Obec Slatina byla opět  středem pozornosti, zájem médií o tuto akci dokládá několik novinových článků, rozhlasové relace v regionálních rádiích a v neposlední řadě také živé vysílání Dobrého rána České televize přímo z dějiště akce.

Spolek JZM děkuje všem, kteří se podílejí každoročně na náročných přípravách, zvláště pak zaměstnancům obecního úřadu, občanům obce a v neposlední řadě také spolupracujícím firmám.

Tak jako v každém roce i letos přispěl spolek JZM finančním obnosem dětem ve školce a škole na kulturní aktivity.

Už v těchto dnech probíhají přípravy na další ročník tradiční recesistické akce Jako Za Mlada ve Slatině, který se plánuje v termínu 7. srpna 2010. Věříme, že se opět společně pobavíme Jako Za Mlada.

Recesistický spolek JZM Slatina