Pošta


Název pošty: Slatina u Bílovce
Telefon: 556 427 020

PO: 08:00 – 11:00 hodin
ÚT: 13:00 – 17:00 hodin
ST: 08:00 – 11:00 hodin
ČT: 13:00 – 16:00 hodin
PÁ: 08:00 – 11:00 hodin

Pošta poskytuje své služby v širokém rozsahu. Z klasických poštovních služeb si může zákazník podat všechny druhy listovních zásilek a samozřejmě i balíky. Zákazník má navíc možnost podávat na této poště i balíky s garantovanou dobou dodání do jednoho dne a to Balík „Do ruky“ – tento balík se doručuje na zvolenou adresu a Balík „Na poštu“, který se ukládá přímo na poště zvolené zákazníkem.

Mimo listovní a balíkové služby poskytuje pošta všechny druhy peněžních služeb, platby SIPO, dobíjení kreditu na mobilní telefony, výplaty důchodů, ale i sázkové služby. Za zmínku určitě stojí i možnost zakoupení denního tisku, časopisů a širokého sortimentu zboží. Kromě klasického zaměření na poskytované poštovní služby – obálky, kartónové obaly, pohlednice, lze na poště zakoupit celou škálu papírenského zboží a hraček pro děti. Zákazníci si mohou vybrat i z široké nabídky sezónního zboží, jako jsou například kalendáře, a především vánoční a velikonoční zboží.

Přestože Česká pošta již dlouhou dobu nabízí služby a produkty svých obchodních partnerů jako je Poštovní spořitelna, Česká pojišťovna, Českomoravská stavební spořitelna, Raiffeisen stavební spořitelna, Penzijní společnost ČSOB, Penzijní společnost České pojišťovny a další, mnohdy je klient jejich nabídkou příjemně zaskočen, protože právě tyto služby na poště nečekal. Proto jsme rádi, že i touto cestou můžeme našim zákazníkům sdělit, že i pošta ve Slatině poskytuje celou řadu bankovních a finančních produktů, a to jak pro fyzické osoby, tak i pro podnikatele a firmy.

Na poště lze vyřídit zřízení bankovního účtu se všemi myslitelnými doplňkovými službami, dále stavební spoření, penzijní připojištění. Rovněž zde sjednáte pojištění, a to jak stále ještě mnohdy opomíjené životní, úrazové, tak pojištění vozidla jak zákonné, tak havarijní, dále také i neméně důležité pojištění domácnosti a budov. Pošta tyto produkty poskytuje pro seriózní, stabilní a silné partnery.

Pošta ve Slatině nemá sice doručovatele, doručování zajišťuje Listovní a balíková dodejna Bílovec, ale je poštou ukládací. To znamená, že pokud adresát nebyl při doručování zásilky zastižen doma, dostane do poštovní schránky VÝZVU s tím, že jeho dopis či balíček je uložen na poště, kde si je může vyzvednout. Pokud bude zákazník chtít, abychom mu zásilky nedoručovali na jeho domovní adresu, může si na poště sjednat službu, podle které si nechá zásilky ukládat na jím zvolené poště, kde si je pak vyzvedne v době, která mu vyhovuje.

V případě, že zákazníkovi nevyhovuje rozsah hodin pro veřejnost jeho pošty, protože například déle pracuje, je často pracovně mimo domov, má možnost si nechat zásilky buď jednorázově, nebo trvale dosílat na jinou adresu, popřípadě si je nechat ukládat na jiné poště, která je například poblíž jeho zaměstnání, v obchodním centru, kam chodí nakupovat, nebo má otevřeno déle. O tyto služby může požádat buď na delší dobu, nebo jen jednorázově u jedné konkrétní zásilky.

O jednorázovou dosílku, nebo jednorázovou změnu ukládací pošty může požádat osobně na své poště, telefonicky na telefonním čísle uvedeném na VÝZVĚ, telefonicky na Call centru České pošty – 840 111 244 v době Po-Pá 07.00 – 19.00 hod. a v So 08.00 – 12.00 hodin, nebo elektronicky na mailové adrese info@cpost.cz. Tímto způsobem si může vyřešit i problém, kdy zákazníkovi vyhovuje vyzvednutí zásilky například v sobotu či ve večerních hodinách, popřípadě když odjíždí na chatu, dovolenou a chce se ke svým zásilkám dostat i tam.

Vedoucí vaší pošty každému zákazníkovi ráda poskytne kdykoliv bližší informace tak, aby si mohl vybrat způsob dodávání zásilek, který mu nejvíce vyhovuje.