V kulturním domě proběhlo ustavující zasedání Zastupitelstva obce Slatina

V úterý 30. října 2018 se v sále kulturního domu konalo ustavující zasedání Zastupitelstva obce Slatina. Zasedání, které řídila paní Blanka Bartošová, začalo slavnostním slibem všech nově zvolených zastupitelů obce.

Následovala volba starosty a místostarosty. Starostou obce Slatina byl zvolen pan Luděk Míček, místostarostou pan Jiří Binar.

Poté byly zřízeny výbory.

Předsedkyní finančního výboru byla zvolena paní Bronislava Satková, členy výboru paní Marie Reková a paní Eva Míčková.

Následoval výbor kontrolní. Jeho předsedkyní byla zvolena paní Blanka Bartošová, dalšími členy se staly Lucie Lazecká a Vendula Dědochová.

Do čela kulturního výboru usedla paní Jolana Stillnerová, členkami výboru byly zvoleny Ivana Šimková, Blanka Hodovská, Olga Lazecká a Markéta Šindlerová.

Předsedou školského výboru se stal pan Michal Richter, mezi členy výboru se zařadily Šárka Vidláková a Dana Míčková.

Předsedkyní výboru životního prostředí byla zvolena paní Eva Lihotzká, členové výboru jsou Roman Zelinka a Lucie Sokolová.

Zveme Vás tímto na první zasedání Zastupitelstva obce Slatina, které se uskuteční ve středu 19. prosince 2018 v 18:00 v sále kulturního domu.