Rekordní počet hráčů se zúčastnil 41. ročníku Turnaje v líném tenise

Ze života v obci - 09.01.2018

Dne 6.1.2018 se uskutečnil 41. ročník tradičního Turnaje v líném tenise s rekordním počtem 26 hráčů. Jsem velmi rád, že se ve startovní listině objevili také mladí, nadějní hráči s následně velmi dobrými výkony.

Rovněž mě potěšil příslib pana starosty s účastí v příštím ročníku.

Po povinné registraci začal v 9:00 hodin turnaj čtyřher na dvou kurtech v kulturním domě a v tělocvičně. Po odehrání základních čtyř skupin se další zápasy hrály v kulturním domě.

Po kvalitním poledním posílení, domácím gulášem a dalšími dobrotami, se rozlosovaly dvouhry, které se rovněž rozehrály na dvou kurtech a závěrečné zápasy se dohrávaly na centrálním kurtu v kulturním domě.

Pořadí čtyřher:

1. místo – Dalibor Illík, Tomáš Rek
2. místo – Jiří Šindler, Tomáš Odstrčil
3. místo – David Stillner, Aleš Zaoral
4. místo – Libor Klapuch, Radim Lazecký

Pořadí dvouher:

1. místo – Stanislav Kadula
2. místo – Libor Klapuch
3. místo – Jiří Šindler

Celý turnaj měl velmi dobrou úroveň jak sportovní, tak společenskou.

Velké poděkování patří panu starostovi za poskytnuté prostory, příspěvek a také všem, kteří se podíleli na výborném občerstvení, zázemí a celkových přípravách.

Stanislav Kadula
foto: Jakub Kozák